Ogrody Górskie , 34-500 Zakopane, Pardałówka 32

Ogrody Górskie
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Ogrody Górskie - Pardałówka Szczegółowa oferta wraz z cennikiem -> " Sprawdź " Rezydencja Ogrody Górskie znajduje się przy ulicy Pardałówka 32. Jest to około 2 km od centrum Zakopanego (20 minut spacerem do promenady na Krupówkach). Apartamenty w Ogrodach Górskich mają swoje atuty. Zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie szlaków górskich i stoków narciarskich. Jest to oferta noclegowa skierowana głównie do narciarzy i miłośników...

Ogrody Górskie - Pardałówka

Szczegółowa oferta wraz z cennikiem -> "Sprawdź"

Rezydencja Ogrody Górskie znajduje się przy ulicy Pardałówka 32. Jest to około 2 km od centrum Zakopanego (20 minut spacerem do promenady na Krupówkach).

Apartamenty w Ogrodach Górskich mają swoje atuty. Zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie szlaków górskich i stoków narciarskich. Jest to oferta noclegowa skierowana głównie do narciarzy i miłośników białego szaleństwa, jak i pieszych wycieczek po górach. Dla tej grupy gości, bliskość stoków narciarskich i tras turystycznych jest ważniejsza od dostępu do centrum.

Apartamenty w rezydencji Ogrody Górskie, to ponadto obiekt z przestrzennym ogrodem i podziemnym garażem. Jest też świetnym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Na terenie wewnętrznym zaprojektowano wspólną cześć rekreacyjną, plac zabaw oraz altanę z grillem, gdzie przy ognisku spędzić można z przyjaciółmi, miłe i smaczne wieczory.

Do dyspozycji naszych Gości mamy 15 apartamentów 2-7 osobowych. Każde mieszkanie jest komfortowo wyposażone, a większość posiada balkon z przepięknym widokiem na Tatry. W cenie jest również miejsce parkingowe w garażu podziemnym, a także internet wraz z Wi-Fi oraz opieka rezydenta.

Najważniejsze cechy:

  • lokalizacja obok stoków narciarskich i szlaków górskich
  • świetna komunikacja
  • noclegi w dobrej cenie
  • opieka rezydenta
  • Więcej szczegółów poniżej, tam również zarezerwujecie Państwo noclegi.
Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 0
Liczba pokoi: 0
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!