Willa Serafin , 34-511 Kościelisko, Pitoniówka 21

Willa Serafin
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
  • e-mail i telefon


Typ apartamentu
Cena za noc
Pokój 3-osobowy z łazienką

Cena za pobyt 3 osoby/doba.

Pokój 2-osobowy z łazienką

Cena za pobyt 2 osoby/doba. Możliwość dostawki.

Pokój 1-osobowy z łazienką

Cena za pobyt 1 osoba/doba

Apartament 2-pokojowy 4-osobowy z widoki

Cena za pobyt 4 osób/doba.

Willa Serafin Willa Serafin to kompleks dwóch sąsiadujących ze sobą willi, umiejscowionych w jednym z piękniejszych zakątków polskich Tatr. Strudzonych wędrowców zapraszamy do odpoczynku w naszych przytulnych, wygodnych pokojach, oferujących niezapomniane górskie widoki za oknem, zaś następnego ranka oferujemy pożywne śniadanie, składające się z różnorodnych, świeżych składników, które sprawi pozwoli nabrać sił przed dalszą drogą. Oferujemy...

Willa Serafin

Willa Serafin to kompleks dwóch sąsiadujących ze sobą willi, umiejscowionych w jednym z piękniejszych zakątków polskich Tatr.
Strudzonych wędrowców zapraszamy do odpoczynku w naszych przytulnych, wygodnych pokojach, oferujących niezapomniane górskie widoki za oknem, zaś następnego ranka oferujemy pożywne śniadanie, składające się z różnorodnych, świeżych składników, które sprawi pozwoli nabrać sił przed dalszą drogą.

Oferujemy komfortowe noclegi w korzystnych cenach. Do dyspozycji gości oddajemy 13 pokoi i 4 apartamenty, mogące pomieścić jednorazowo ok. 45 osób. Każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę z prysznicem, telewizor i czajnik bezprzewodowy.
Goście mogą bez ograniczeń korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez Willę Serafin: parkingu, ogrodu z mini placem zabaw dla dzieci, stołu do pong-ponga, sali bilardowej, stołówki (w której w sezonie letnim i zimowym za dodatkową opłatą serwowana jest obiadokolacja).


Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 45
Liczba pokoi: 17
Obiekt całoroczny
Sport
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!